Chef Club. Jednoduše lepší jídlo

Know-how i suroviny na jednom místě

Posouváme hranice profesionálních kuchařů! Chef Club je unikátní gastronomický koncept, který již od roku 2012 přináší moderní kulinářské trendy do vašich kuchyní. Dodáváme vám ty nejkvalitnější produkty prověřené opravdovými mistry gastronomie.

INSPIRACE, KREATIVITA, EFEKTIVITA

Sledování nových gastronomických trendů, pečlivý výběr kvalitních surovin od prověřených dodavatelů, šetrná produkce s uchováním přirozených chutí, vyvážený podíl krystalické soli – to jsou základní stavební kameny značky Chef Club. Naše produkty nejen podpoří originalitu vašich receptur a kreativitu jídel, ale také vám umožní dosáhnout značných úspor času, energie i pracovní síly.

KUCHAŘI KUCHAŘŮM

Profesionálové z Asociace kuchařů a cukrářů ČR pro vás pravidelně sestavují moderní recepty a ukazují, jak můžete držet krok se současnými gastronomickými trendy i ve vaší kuchyni.

Naši šéfkuchaři dbají na maximální autenticitu podávaného pokrmu, a tak vám názorně ukazují využívání konvenience jako prémiového produktu.

Nechte se tedy jednoduše inspirovat k lepšímu jídlu!

Naše webové stránky vloží soubory cookie do vašeho prohlížeče nebo zařízení, pokud máte tuto funkci v nastavení prohlížeče aktivovanou. Tyto soubory cookie používáme ke zlepšení funkčnosti těchto webových stránek, analýzám a pro zájmově orientovanou reklamu. Souhlasím / Přečtěte si více