Chef Club. Jednoduše lepší jídlo

Know-how i suroviny na jednom místě

Chef Club je unikátní gastronomický projekt, který od roku 2012 významně posouvá hranice profesionálních kuchařů v České republice.
Posláním a cílem zároveň je přinášet do kuchyní prahnoucích po kvalitě vydávaného jídla především praktické a použitelné podněty.

To umožňuje všem kuchařům neustálé zlepšování a odkrývá cestu k stále většímu množství chuťově uspokojených zákazníků.

Prostřednictvím Chef Clubu se stávají moderní kulinářské trendy nejvyšší úrovně uchopitelné komukoli, kdo se chce v tomto oboru držet vpředu a neustále zdokonalovat sebe i své menu.

Jak může Chef Club garantovat to nejlepší v ČR?

Jednoduše. Přinášíme zkrátka to nejlepší od těch nejlepších. Úspěch se skrývá v kombinaci prvotřídního know-how a prémiových produktů. 

Základem je úzká spolupráce s Asociací kuchařů a cukrářů České republiky. Především pak participace absolutních špiček gastronomického oboru z Národního týmu AKC ČR. S ohledem na jejich vnímání kvality jsme navíc vyvinuli prémiové produkty vysoké gastronomie, které umožňují dosáhnout ještě působivějších chuťových dojmů. 

Konvenience značky Chef Club zohledňují ekonomický přínos pro restaurační zařízení, ale přitom maximálně dbají na čerstvost zpracovávaných surovin, výběr nejvhodnějších pěstitelských oblastí, uchovávání přírodních chutí bez přidání glutamanu a vyvážený podíl krystalické mořské soli.

Kuchaři kuchařům

Profesionálové z AKC ČR pravidelně vyvíjejí moderní recepty a ukazují, jak můžete udržet krok se současným světovým gastronomickým trendem také ve vaší provozovně. Protože i jim leží na srdci neopakovatelná kvalita podávaného pokrmu, názorně ukazují způsob práce, výběr prvotřídních surovin i adekvátní využívání konveniencí jako prémiového produktu. Odhalují jejich pravý smysl zařazení do receptury.

Úkolem těchto produktů je povýšení kulinářského výsledku, aniž by zastínili um samotného kuchaře.
Nechte se tedy jednoduše inspirovat k lepšímu jídlu!
Naše webové stránky vloží soubory cookie do vašeho prohlížeče nebo zařízení, pokud máte tuto funkci v nastavení prohlížeče aktivovanou. Tyto soubory cookie používáme ke zlepšení funkčnosti těchto webových stránek, analýzám a pro zájmově orientovanou reklamu. Souhlasím / Přečtěte si více